Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDCB157926
| Cat. No. | CDCB157926 |
| Description | ORF Clone of Homo sapiens uroplakin 1A DNA. Identical with the Gene Bank Ref. ID sequence. |
| Product Type | ORF clone |
| Gene Abbr | UPK1A |
| Gene Name | Homo sapiens uroplakin 1A DNA. |
| Species | Human |
| ORF Size | 777 bp |
| Sequence | ATGGCGTCTG CGGCAGCAGC GGAGGCCGAG AAGGGATCTC CAGTTGTGGT GGGCCTGCTA GTTGTGGGCA ATATCATTAT TCTGCTGTCA GGCCTGTCCC TGTTTGCTGA GACCATATGG GTGACAGCCG ACCAGTACCG TGTATACCCA CTGATGGGAG TCTCAGGCAA GGATGACGTC TTCGCTGGTG CCTGGATTGC CATCTTCTGC GGCTTCTCCT TCTTCATGGT AGCCAGTTTT GGTGTGGGTG CCGCACTCTG CCGCCGCCGG TCCATGGTCC TCACGTACCT GGTGCTCATG CTCATCGTCT ACATCTTCGA GTGCGCCTCC TGCATCACGT CCTACACCCA CCGTGACTAC ATGGTGTCCA ACCCATCCCT GATCACCAAG CAGATGCTGA CCTTCTACAG CGCGGACACC GACCAGGGCC AGGAGCTGAC CCGCCTCTGG GACCGCGTCA TGATTGAGCA AGAATGCTGT GGCACATCTG GTCCCATGGA CTGGGTGAAC TTCACGTCAG CCTTCCGGGC GGCCACTCCG GAGGTGGTGT TCCCCTGGCC CCCACTGTGC TGTCGCCGGA CGGGAAACTT CATCCCCCTC AACGAGGAGG GCTGCCGCCT GGGGCACATG GACTACCTGT TCACCAAGGG CTGCTTCGAA CACATCGGCC ACGCCATCGA CAGCTACACG TGGGGTATCT CGTGGTTTGG GTTTGCCATC CTGATGTGGA CGCTCCCGGT CATGCTGATA GCCATGTATT TCTACACCAC GCTCTGA |
| Gene Name | Homo sapiens uroplakin 1A DNA. |
| Gene Symbol | UPK1A |
| Synonyms | UP1A, UPIA, UPKA, TSPAN21 |
| m RNA Refseq | BC107098 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.