Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFR014909
| Cat. No. | CDFR014909 |
| Description | NativeORF clone of Rattus norvegicus transmembrane protein 132A (Tmem132a) as transfection-ready DNA NM_178021.1 |
| Product Type | cDAN Clone |
| Gene Abbr | Tmem132a |
| Gene Name | Tmem132a transmembrane protein 132A [ Mus musculus ] |
| Species | Rat |
| Vector | pCMV6Entry |
| Gene Name | Tmem132a transmembrane protein 132A [ Mus musculus ] |
| Gene Symbol | Tmem132a |
| Synonyms | Orai1; R74613; Hspa5bp1; 6720481D13Rik |
| Gene Description | transmembrane protein 132A |
| Gene ID | 98170 |
| Uni Prot ID | Q922P8 |
| m RNA Refseq | NM_133804.2 |
| Protein Refseq | NP_598565.2 |
| Chromosome Location | 19 A; 19 |
| Function | molecular_function; |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.