Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDCB158558
| Cat. No. | CDCB158558 |
| Description | ORF Clone of Homo sapiens ADP-ribosylation factor-like 8A DNA. Identical with the Gene Bank Ref. ID sequence. |
| Product Type | ORF clone |
| Gene Abbr | ARL8A |
| Gene Name | Homo sapiens ADP-ribosylation factor-like 8A DNA. |
| Species | Human |
| ORF Size | 561 bp |
| Sequence | ATGATCGCTT TGTTCAACAA GCTGCTGGAC TGGTTCAAGG CCCTATTCTG GAAGGAGGAG ATGGAGCTCA CGCTGGTCGG GCTTCAGTAC TCGGGCAAGA CCACCTTCGT CAACGTGATC GCGTCAGGAC AGTTCAACGA GGACATGATC CCCACCGTGG GTTTCAACAT GCGCAAAATC ACCAAAGGGA ATGTGACTAT CAAGCTCTGG GACATTGGGG GACAGCCGCG TTTCCGCAGC ATGTGGGAGC GCTACTGCCG AGGAGTGAGC GCCATCGTGT ACATGGTGGA TGCTGCTGAC CAGGAGAAGA TTGAGGCCTC TAAGAACGAG CTCCACAACC TACTGGACAA ACCTCAGCTG CAGGGCATCC CGGTCTTAGT CCTGGGTAAC AAGCGAGACC TTCCGGGAGC ATTGGATGAG AAGGAGCTGA TTGAGAAAAT GAATCTGTCT GCCATCCAGG ACCGAGAGAT CTGCTGCTAC TCCATCTCTT GCAAAGAAAA GGACAACATT GACATCACCC TACAGTGGCT TATTCAACAC TCGAAGTCAC GGAGAAGCTG A |
| Gene Name | Homo sapiens ADP-ribosylation factor-like 8A DNA. |
| Gene Symbol | ARL8A |
| Synonyms | GIE2, ARL10B |
| m RNA Refseq | BC015408 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.