Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : MiUTR1M-11007
| Cat. No. | MiUTR1M-11007 |
| Description | miRNA 3′UTR target expression clone for Mouse NM_011422.3 |
| Gene Abbr | SMR3A |
| Gene Name | Smr3a submaxillary gland androgen regulated protein 3A [ Mus musculus ] |
| Species | Mouse |
| Reporter | GLuc-SEAP |
| Promoter | Sv40 |
| Resistance | Amp |
| Selection Marker | Neomycin |
| Size | 10 μg purified plasmid |
| Vector | pEZX-MT05 |
| Vector Type | plasmid |
| Storage | -20 ℃ |
| Gene Name | Smr3a submaxillary gland androgen regulated protein 3A [ Mus musculus ] |
| Gene Symbol | Smr1 |
| Synonyms | MSG1; MSG3; Smr1; Smr3; AA589601 |
| Gene Description | submaxillary gland androgen regulated protein 1 |
| Gene ID | 20599 |
| Uni Prot ID | Q61900 |
| m RNA Refseq | NM_011422.3 |
| Protein Refseq | NP_035552.1 |
| Chromosome Location | chromosome: 5 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.