Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH018200
| Cat. No. | CDFH018200 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | SMR3A |
| Gene Name | SMR3A submaxillary gland androgen regulated protein 3A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | SMR3A submaxillary gland androgen regulated protein 3A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | SMR3A |
| Synonyms | PBI; P-B1; PRL5; PROL5 |
| Gene ID | 26952 |
| Uni Prot ID | Q99954 |
| m RNA Refseq | NM_012390.3 |
| Protein Refseq | NP_036522.3 |
| Chromosome Location | 4q13.3 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.