Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDCB160360
| Cat. No. | CDCB160360 |
| Description | ORF Clone of Homo sapiens phosphodiesterase 7A DNA. Identical with the Gene Bank Ref.ID sequence. |
| Product Type | ORF clone |
| Gene Abbr | PDE7A |
| Gene Name | Homo sapiens phosphodiesterase 7A DNA. |
| Species | Human |
| ORF Size | 1371 bp |
| Sequence | ATGGGAATTA CATTGATCTG GTGTCTGGCC TTGGTTCTTA TCAAGTGGAT CACCTCTAAG AGGCGTGGAG CTATTTCCTA TGACAGTTCT GATCAGACTG CATTATACAT TCGTATGCTA GGAGATGTAC GTGTAAGGAG CCGAGCAGGA TTTGAATCAG AAAGAAGAGG TTCTCACCCA TATATTGATT TTCGTATTTT CCACTCTCAA TCTGAAATTG AAGTGTCTGT CTCTGCAAGG AATATCAGAA GGCTACTAAG TTTCCAGCGA TATCTTAGAT CTTCACGCTT TTTTCGTGGT ACTGCGGTTT CAAATTCCCT AAACATTTTA GATGATGATT ATAATGGACA AGCCAAGTGT ATGCTGGAAA AAGTTGGAAA TTGGAATTTT GATATCTTTC TATTTGATAG ACTAACAAAT GGAAATAGTC TAGTAAGCTT AACCTTTCAT TTATTTAGTC TTCATGGATT AATTGAGTAC TTCCATTTAG ATATGATGAA ACTTCGTAGA TTTTTAGTTA TGATTCAAGA AGATTACCAC AGTCAAAATC CTTACCATAA CGCAGTCCAC GCTGCGGATG TTACTCAGGC CATGCACTGT TACTTAAAGG AACCTAAGCT TGCCAATTCT GTAACTCCTT GGGATATCTT GCTGAGCTTA ATTGCAGCTG CCACTCATGA TCTGGATCAT CCAGGTGTTA ATCAACCTTT CCTTATTAAA ACTAACCATT ACTTGGCAAC TTTATACAAG AATACCTCAG TACTGGAAAA TCACCACTGG AGATCTGCAG TGGGCTTATT GAGAGAATCA GGCTTATTCT CACATCTGCC ATTAGAAAGC AGGCAACAAA TGGAGACACA GATAGGTGCT CTGATACTAG CCACAGACAT CAGTCGCCAG AATGAGTATC TGTCTTTGTT TAGGTCCCAT TTGGATAGAG GTGATTTATG CCTAGAAGAC ACCAGACACA GACATTTGGT TTTACAGATG GCTTTGAAAT GTGCTGATAT TTGTAACCCA TGTCGGACGT GGGAATTAAG CAAGCAGTGG AGTGAAAAAG TAACGGAGGA ATTCTTCCAT CAAGGAGATA TAGAAAAAAA ATATCATTTG GGTGTGAGTC CACTTTGCGA TCGTCACACT GAATCTATTG CCAACATCCA GATTGGTTTT ATGACTTACC TAGTGGAGCC TTTATTTACA GAATGGGCCA GGTTTTCCAA TACAAGGCTA TCCCAGACAA TGCTTGGACA CGTGGGGCTG AATAAAGCCA GCTGGAAGGG ACTGCAGAGA GAACAGTCGA GCAGTGAGGA CACTGATGCT GCATTTGAGT TGAACTCACA GTTATTACCT CAGGAAAATC GGTTATCATA A |
| Gene Name | Homo sapiens phosphodiesterase 7A DNA. |
| Gene Symbol | PDE7A |
| Synonyms | HCP1; PDE7; PDE7A |
| m RNA Refseq | NM_002603.2 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.