Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH006368
| Cat. No. | CDFH006368 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | FAM135A |
| Gene Name | FAM135A family with sequence similarity 135, member A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | FAM135A family with sequence similarity 135, member A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | FAM135A |
| Synonyms | KIAA1411 |
| Gene ID | 57579 |
| Uni Prot ID | Q9P2D6 |
| m RNA Refseq | BC131782 |
| Chromosome Location | 6q13 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.