Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH000255
| Cat. No. | CDFH000255 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | ACTL7A |
| Gene Name | ACTL7A actin-like 7A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | ACTL7A actin-like 7A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | ACTL7A |
| Gene Description | actin-like 7A |
| Gene ID | 10881 |
| Uni Prot ID | Q9Y615 |
| m RNA Refseq | NM_006687.2 |
| Protein Refseq | NP_006678.1 |
| Chromosome Location | 9q31 |
| Function | structural constituent of cytoskeleton; |
| MIM | 604303 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.