Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH000084
| Cat. No. | CDFH000084 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | ABHD16A |
| Gene Name | ABHD16A abhydrolase domain containing 16A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | ABHD16A abhydrolase domain containing 16A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | ABHD16A |
| Synonyms | BAT5; NG26; PP199; D6S82E |
| Gene ID | 7920 |
| Uni Prot ID | B3KNX9 |
| m RNA Refseq | BC031839 |
| Chromosome Location | 6p21.3 |
| Function | hydrolase activity; |
| MIM | 142620 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.