Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : MiUTR1M-01977
| Cat. No. | MiUTR1M-01977 |
| Description | miRNA 3′UTR target expression clone for Mouse NM_178592.3 |
| Gene Abbr | ABHD16A |
| Gene Name | Abhd16a abhydrolase domain containing 16A [ Mus musculus ] |
| Species | Mouse |
| Reporter | GLuc-SEAP |
| Promoter | Sv40 |
| Resistance | Amp |
| Selection Marker | Neomycin |
| Size | 10 μg purified plasmid |
| Vector | pEZX-MT05 |
| Vector Type | plasmid |
| Storage | -20 ℃ |
| Gene Name | Abhd16a abhydrolase domain containing 16A [ Mus musculus ] |
| Gene Symbol | Bat5 |
| Synonyms | Bat5; NG26; Bat-5; AI326074; D17H6S82E |
| Gene Description | HLA-B associated transcript 5 |
| Gene ID | 193742 |
| Uni Prot ID | Q9Z1Q2 |
| m RNA Refseq | NM_178592.3 |
| Protein Refseq | NP_848707.1 |
| Chromosome Location | 17 B1; 17 19.01 cM |
| Function | hydrolase activity; |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.