Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDCB179705
| Cat. No. | CDCB179705 |
| Product Type | ORF Clone |
| Gene Abbr | B2ML |
| Gene Name | b2ml beta-2-microglobulin, like [ Danio rerio (zebrafish) ] |
| Species | Danio rerio (zebrafish) |
| Gene Name | b2ml beta-2-microglobulin, like [ Danio rerio (zebrafish) ] |
| Gene Symbol | B2ML |
| Synonyms | B2ML; beta-2-microglobulin, like; b2m; zgc:64161; wu:fb66f11; wu:fj01f08; beta-2 microglobulin; |
| Gene Description | b2ml beta-2-microglobulin, like [ Danio rerio (zebrafish) ] |
| Gene ID | 791742 |
| Uni Prot ID | Q6PFS6 |
| m RNA Refseq | NM_213126 |
| Protein Refseq | NP_998291 |
| Chromosome Location | chromosome: 8 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.