Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFR009552
| Cat. No. | CDFR009552 |
| Description | NativeORF clone of Rattus norvegicus transmembrane protein 50A (Tmem50a) as transfection-ready DNA NM_001127525.1 |
| Product Type | cDAN Clone |
| Gene Abbr | Tmem50a |
| Gene Name | Tmem50a transmembrane protein 50A [ Mus musculus ] |
| Species | Rat |
| Vector | pCMV6Entry |
| Gene Name | Tmem50a transmembrane protein 50A [ Mus musculus ] |
| Gene Symbol | Tmem50a |
| Synonyms | CAM; Smp1; RP23-79J18.2; 3200001F09Rik |
| Gene Description | transmembrane protein 50A |
| Gene ID | 71817 |
| Uni Prot ID | Q52KP1 |
| m RNA Refseq | NM_027935.2 |
| Protein Refseq | NP_082211.1 |
| Chromosome Location | 4 D3; 4 65.71 cM |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.