Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFG000796
| Cat. No. | CDFG000796 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | RAB39A |
| Gene Name | Homo sapiens RAB39A, member RAS oncogene family DNA. |
| Species | Human |
| ORF Size | 1845bp |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | Homo sapiens RAB39A, member RAS oncogene family DNA. |
| Gene Symbol | RAB39A |
| Synonyms | RAB39 |
| m RNA Refseq | BC028064 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.