Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH006526
| Cat. No. | CDFH006526 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | FAM63A |
| Gene Name | FAM63A family with sequence similarity 63, member A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL5 |
| Gene Name | FAM63A family with sequence similarity 63, member A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | FAM63A |
| Synonyms | RP11-316M1.5 |
| Gene ID | 55793 |
| Uni Prot ID | Q8N5J2 |
| m RNA Refseq | BC032321 |
| Chromosome Location | 1q21.3 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.