Transfected Stable Cell Lines
Reliable | High-Performance | Wide Rage
Precision reporter, kinase, immune receptor, biosimilar, Cas9, and knockout stable cell lines for diverse applications.
Cat. No. : CDFH006425
| Cat. No. | CDFH006425 |
| Product Type | cDNA clone |
| Gene Abbr | FAM185A |
| Gene Name | FAM185A family with sequence similarity 185, member A [ Homo sapiens ] |
| Species | Human |
| Size | 10 ug |
| Vector | pCMV6-XL |
| Gene Name | FAM185A family with sequence similarity 185, member A [ Homo sapiens ] |
| Gene Symbol | FAM185A |
| Synonyms | FAM185A; family with sequence similarity 185, member A; protein FAM185A; MGC35361; |
| Gene ID | 222234 |
| Uni Prot ID | Q8N0U4 |
| m RNA Refseq | BC029175 |
| Chromosome Location | 7q22.1 |
If your question is not addressed through these resources, you can fill out the online form below and we will answer your question as soon as possible.
Write a review of your use of Biogene products and services in your research. Your review can help your fellow researchers make informed purchasing decisions.